KILKA SŁÓW O MNIE

Cześć!

Jestem Paulina i lubię zatrzymywać ulotne chwile w swoich kadrach. Natura, zachody słońca i sielskie klimaty – to cała ja!

Fotografia towarzyszyła mi praktycznie od zawsze, ponieważ w moim domu aparat był odkąd pamiętam i tata fotografował nasze rodzinne chwile. Stary FED, który do dziś zdobi mój regał często lądował w moich dłoniach. Nidy nie zapomnę jak przy każdej wizycie u babci oglądałam z zapartym tchem czarno-białe zdjęcia w starym albumie. Kiedy dostałam swoją pierwszą cyfrówkę robiłam zdjęcia wszystkiego i zawsze miałam ją przy sobie, bo zawsze mogło wydarzyć się coś interesującego!

Za pierwsze zarobione pieniądze kupiłam amatorską lustrzankę i wtedy dopiero zaczęła się prawdziwa zabawa. Na studiach zapisałam się do szkoły policealnej na kierunku fotografia. Aparat zabierałam ze sobą na każdą rodzinną imprezę! Jeszcze w trakcie studiów trafiłam do pracy do agencji marketingowej, gdzie naprawdę zaczęłam fotografować! Fotografowałam dania w restauracjach, mecze piłki nożnej, rośliny, różnego typu produkty, architekturę oraz reportaże z wydarzeń oraz sesje biznesowe. Wszystko to skłoniło mnie do odważnego kroku i założenia swojej działalności gospodarczej.

W wolnych chwilach od pracy tworzyłam swoje projekty i w tym momencie moi znajomi poprosili mnie o sfotografowanie ich ślubu. Właśnie wtedy poczułam, że to jest to, co chcę robić! Pojechałam na swoje pierwsze warsztaty z fotografii ślubnej do mistrza w swojej dziedzinie i nabrałam, wiatru w żagle!

FOTOGRAFUJĘ MIŁOŚĆ W CIEPŁYCH BARWACH

Naturalne, niepozowane i pełne emocji kadry to moja specjalność. Ciepłe kolory na fotografii to zdecydowanie moje barwy, które lubię przełamywać czernią i bielą. Kocham plenery w otoczeniu natury, a gdy zapada zmrok szaleję z Wami na parkiecie!

Reportaż ślubny to za każdym razem niepowtarzalna historia, którą traktuję jako nową przygodę. Aby ją lepiej zrozumieć, zawsze staram się Was poznać przed tym ważnym dniem.

Jako świeżo upieczona żona wiem, co się wiąże z planowaniem wesela i jak ciężko jest zadbać o każdy szczegół, aby wszystko było idealne tego dnia! Dlatego od pierwszej chwili naszego spotkania staram się być dla Was pomocna, doradzić oraz rozwiać niepotrzebne wątpliwości.

  • paulina olejnik fotografia (1)
  • paulina olejnik fotografia (3)
  • paulina olejnik fotografia (2)
  • paulina olejnik fotografia (4)
  • paulina olejnik fotografia (5)
  • paulina olejnik fotografia (7)
  • paulina olejnik fotografia (9)
  • paulina olejnik fotografia (8)
  • paulina olejnik fotografia (6)

A prywatnie? Kocham wędrówki, a w szczególności po tatrzańskich szlakach, to właśnie tam ładuję swoją energię i czuję się szczęśliwa. ⁣Jestem fanką folkloru, skansenów, muzyki ludowej, mitologii, książek i filmów fantastycznych. Miłośniczka włoskiej kuchni i czekolady.

KOCHAM PODRÓŻE

Pojadę z Wami wszędzie! Nie straszne mi są piesze wycieczki po górach, piaszczystych plażach, czy zatłoczonych uliczkach miast. Nie lubię siedzieć na miejscu, moja walizka mogłaby być wiecznie spakowana i gotowa do wyjazdu!

Jeśli chcesz mnie poznać, zapytać o termin to...